ŽMONIJOS ATEITIS (ĮŽANGA)

 

Dar toli gražu ne visi supranta, kad šiuo metu Didžiajame kosmose, Visatoje, Žemėje ir mūsų visuomenėje vykstantys procesai tarpusavyje glaudžiai susiję ir jie netrukus neatpažįstamai pakeis mūsų civilizacijos veidą. Trumpai šį laikotarpį galima apibūdinti taip: vyksta žūtbūtinė kova dėl Žemės planetos, visos žmonijos, dėl kiekvieno žmogaus ir jo sielos. Šioje kosminio masto priešpriešoje susikirto galingos kosminės jėgos – tamsiosios civilizacijos šiepia dantis, atsikirsdamos šviesiųjų civilizacijų spaudimui. Pastarosioms talkina nemažas Žemės ir Visatos Šviesiųjų hierarchų būrys (žr. Magiškoji dvikova). Tačiau pagrindinė Šviesiųjų smogiamoji jėga yra nuo Slaptosios kosminės programos atskilęs patriotinis aljansas, vad. Baltosios skrybėlės, kurios negali sutikti su tuo, kad Žemės planeta ir jos gyventojai būtų naikinami. Abi kariaujančios pusės apsiginklavusios tokiomis technologijomis, kurių mes nė nesapnavome. Džiugina ir tai, kad į šiuos procesus įsilieja vis daugiau eilinių žmonių, kurie nesutinka su jiems primetama Naujosios pasaulio tvarkos ideologija ir apribojimais. Taigi nepaisant visų Tamsiųjų jėgų paruošiamųjų darbų, žmonija bunda ir, pati to nesuprasdama, svariai prisideda prie pagrindinio šio laikmečio įvykio – žmonijos išsivadavimo iš vergovės. Išsivadavimo iš vergovės? Ir išvis, dėl ko vyksta šie karo veiksmai? Ir jeigu jie vyksta, tai kodėl mes nieko apie juos negirdime? Taip galėtų paklausti dažnas mūsų svetainės lankytojas, kuriam trūksta informacijos. Į pirmąjį klausimą galime atsakyti tūkstantmečių senumo patarle: „geriausias vergas yra tas, kuris mano esąs laisvas“. Dar daugiau, jis nė neįtaria, kad Žemės planeta paversta kosminiu kalėjimu. Tai ko gi nepasidalino abi pusės? Žmonių. Kovos taikinyje yra žmonės. Suprantame, kad vienas atsakytas klausimas kelia daug kitų. Todėl šią temą pratęsime tolesniuose straipsniuose.

Dalijamės savo ateities vizijomis kaip ezoterikai. Nelabai tolimoje praeityje pagr. Ezoterikų Konfederacijos veiklos kryptis buvo ezoterinių žinių skleidimas. Tada tų žinių dar nebuvo daug, todėl jos buvo branginamos tų, kurie tokiomis žiniomis domėjosi. Nuo to laiko įvyko daug visokių pokyčių. Žmones užgriuvo naujų mokslo žinių lavina (Jono Gervės paskaitos, Rusijos mokslo ir technikos bendrovės darbai https://rnto.info/). Tokiomis sąlygomis žodis „ezoterinis“ (skirtas tik siauram ratui) netenka prasmės.

Beje, dramatiškus pokyčius, kurie šiuo metu vyksta pasaulyje, globalistų žiniasklaida ignoruoja, tačiau yra nemažai ir kitų alternatyviųjų šaltinių. Mes šiuos įvykius akylai sekame, todėl savo ir kitų matymą galime pateikti šios interneto svetainės puslapiuose. Mūsų pagrindinė išvada: kiekvienas tokiomis sąlygomis turėtų pasirūpinti savo išlikimu. Padėtis labai neapibrėžta, keičiasi Žemės ir žmonių būsena, požiūris į visuomeninius reiškinius, į mūsų fizinę tikrovę. Šiuo metu Žemėje didėja vibracijos. Šumano dažnių pliūpsniai fiksuojami visame Žemės rutulyje. Pagal tam tikrus požymius vyksta žmonių segregacija. Daugelio organizmas neatlaikys drastiškų evoliucinių pokyčių, naujos Žemės būsenos... Labai liūdna, bet netolimoje ateityje žmonių populiacija Žemėje ženkliai sumažės. Slaptuose planuose tai numatyta...

Esant tokioms sąlygoms, mes pasirinkome stebėjimo ir aktyvaus pasiruošimo ateičiai taktiką. Kuriame ir tobuliname metodikas, kurios jau dabar gali padėti žmonėms – sugrąžinti ištrauktas ir reabilituoti pažeistas žmogaus energines struktūras, sukurti apsaugas, užtikrinti atsparumą pandemijų ir kitų negatyviųjų poveikių metu. Tuo tikslu įkūrėme ezoterikų svetainę, kurioje daug unikalios informacijos. Ji, ko gero, vienintelė tokia svetainė Lietuvoje. Šiuo metu stebimas išaugęs tokios informacijos poreikis. Pasikeitusioje mūsų planetoje (po virsmo) neišvengiamai iškils būtinybė spręsti išlikimo klausimus. Ateitį visuomet sunku prognozuoti, nes prognozėms reikalinga visa informacijos apimtis. Aišku viena – žmonija susidurs su drastiškais pokyčiais, vyks žmonių atranka, po kurios vieni tęs savo evoliuciją tomis sąlygomis, kurios labiau atitinka jų būseną, kiti liks pasikeitusioje Žemėje ir galės atsiskleisti kaip Kūrėjai. Iš vergų į Kūrėjus... Artėja vieningosios žmonijos laikai, kai išnaudojimas, konkurencija, varžymasis užleis vietą nesavanaudiškai pagalbai. Tuo tarpu kiekvieno Žemės gyventojo ateitis priklauso nuo jo apsisprendimo, kaip toliau gyventi... Likite su mumis, informacijos bus daugiau.