Spausdinti

 

 

STEBUKLINGOJI GAMTOS DOVANA

 

Apie vandenį parašyta daugybė knygų. Nė viena Žemėje esanti substancija negali pasigirti tokiomis unikaliomis ir anomaliomis savybėmis. Kitokios savybės – ir jau kita vandens rūšis, o jų yra daugybė. (Esama ir daug ledo rūšių.) Vanduo yra ir gyvybės pamatas. Mūsų fizinis kūnas ne mažiau kaip 70% sudarytas iš vandens. Bemaž visi mūsų organizmo fiziologiniai procesai susiję su vandens apykaita. Todėl mūsų sveikatos būklė labai priklauso nuo to, kokį vandenį geriame. Mes visi žinome, kad geras yra tirpsmo vanduo, vanduo įkrautas šungitu ar kitais mineralais. Kaip parodė unikalūs japonų tyrėjo Masaru Emoto (1943-2014) eksperimentai, vanduo (be abejo, ir tas, kuris yra mūsų organizme) jautriai ir su dėkingumu reaguoja į gražią muziką, gerus žodžius, palinkėjimus, maldą ir net tekstus. Egzistuoja ir tyrėjų grupės, kurios po ilgų tyrimo metų ir net dešimtmečių išmoko laboratorijoje gaminti vandenį, pasižymintį galingu gydomuoju poveikiu. Yra tik vienas tokio vandens trūkumas – jis brangus.

Viena iš anomaliųjų vandens savybių yra jo didžiulė informacinė talpa. Ir čia nėra nieko nuostabaus. Juk žmogus yra energinė informacinė būtybė, kurio sveikatos būklė priklauso nuo to, ar visi jo organizmo procesai vyksta harmoningai (informacija) ir ar tiems procesams vykti pakanka gyvybinės energijos. Deja, taip būna toli gražu ne visuomet. Tuo tarpu viename lašelyje vandens gali tilpti tiek gyvybinės energijos, kad jos pakaktų per mėnesį suvartotos energijos normai...

Bet čia laboratorijose, gali pasakyti skaitytojas... Taip, laboratorijoje galima gauti tokių dalykų, kurių net gamta nepateikia. Tačiau, kita vertus, gamta yra labai racionali, net išmintinga, ir ji žmogų aprūpina viskuo, ko jam reikia. (Tiesa, kaip rodo patirtis, visuomet atsiranda jėgos, kurios labai suinteresuotos, kad žmogus šių gamtos dovanų negautų.) Šiame straipsnelyje papasakosime apie vieną tokią gamtos dovaną.

Bioenergetiko Rimanto Zajančkausko ilgamečiai bioenergetiniai tyrimai, pradėti dar 2013 m., parodė, kad kasmet, sausio 23 d. prieš vidurnaktį visas Žemės vanduo – ne tik šaltinių, bet ir bėgantis iš čiaupo, taip pat buteliuose esantys gėrimai – įgyja išskirtinių savybių.

Beje, šį vandenį tyrinėjo ir Lietuvos bioenergetikas, technikos mokslų daktaras Jonas Algimantas Dainauskas (1940-2018). Pasak jo, gamtoje vyksta ypatingi procesai, kurių metu ryškiai pasikeičia vandens savybės.

Vanduo visiškai pasikrauna maždaug iki 24 d. 10 val. ryto. Toks vanduo tarytum gyva substancija nuolat sąveikauja su gamta, kuri reaguoja į jo būseną. Patariame iš anksto pripildyti stiklinius indus, kad gamta įkrautų vandenį teigiama energija. Taip pat sausio 24 d. naktį ypatinga energija pasikraus ir įvairūs gėrimai. Norint išsaugoti tokio vandens savybes, indo su vandeniu kaklelį paryčiais reikėtų apjuosti varine viela be izoliacijos, surišti jos galus ir taip „užrakinti“ indo turinį. Toks vanduo negenda ir gali metų metais išsaugoti savo savybes. Toks vanduo yra gydomasis, tinkantis įvairioms ligoms gydyti.

Tokį vandenį vartoti reikia įlašinant kelis lašus į kitą, neįkrautą vandenį arba į gėrimą. Tokiu atveju įkrautas vanduo savo teigiama informacija „pasidalins“ su neįkrautu. Sumažėjusį virsmo vandens kiekį galima papildyti nauju švariu vandeniu (pageidautina ne iš vandentiekio, kuris yra chloruotas, bet geriamu vandeniu). Kitas vartojimo būdas yra vandens vonios. Jai paruošti užtektų vienos stiklinės. Vandens temperatūra vonioje neturėtų viršyti 40°C.

Taip vartojant vandenį, sutankėja ir išsiplečia biolaukas, gerėja jo energiniai informaciniai parametrai, prasideda organizmo reabilitacijos procesai. Tuo metu galimi įvairūs paaštrėjimai, lokaliniai skausmai, padidėjusi temperatūra, bet visi šie simptomai tėra natūralaus sveikimo požymiai. Suprantama, jei viršysit jums skirtą vandens dozę, sveikimo procesas ir paaštrėjimai suintensyvės, tad reguliuokite geriamo vandens kiekį. Virsmo vandens lašų kiekis vienam litrui paprasto vandens nustatomas eksperimentiškai.

Kaip minėjome, vandens perkrovimo (naujos informacijos, kodų, programų) pradžia – 23 d. prieš vidurnaktį, apie 23 val. Dar anksčiau, maždaug 23 d. 11 val. prasideda senos informacijos trynimas. Jos metu patariame skaitytojams padirbėti mintimis – atsiriboti nuo senų nepageidaujamų įpročių, savybių, pamiršti senas nuoskaudas, atleisti savo skriaudikams, panaikinti organizmo senėjimo, įsisenėjusių ligų programas ir t. t. Lygiai taip, kartu su gamta patartina padirbėti mintimis kuriant naujas programas vėlyvą 23 d. vakarą. Fiksuokite mintimis viską, ko norėtumėte, trokštate šiais metais – pasisekimo, sveikatos, naujų savybių ir t. t.

Dar pateiksime R. Zajančkausko tyrimų rezultatus. Šiuos pokyčius jis ir pradėjo fiksuoti 2013 m. sausio 23 d.:

23:00 - 15% (didėja vandens vibracijų amplitudė);

23:10 - 20%;

23:40 - 22%;

24 d.:

00:00 - 27%;

00:10 - 33%;

00:20 - 40%;

00:30 - 47%;

00:40 - 55%;

00:50 - 60%;

01:00 - 66%;

07:00 - 92%;

10:00 - 99%.

Norime pabrėžti, kad vandens virsmas (sausio 23-24 d.) neatitinka religinių ritualų, praktikuojamų stačiatikių cerkvės, datos (sausio 18-19 d.).

Viso pasaulio stačiatikiai kasmet sausio 18 ir 19 d. švenčia Viešpaties krikšto, arba Trijų Karalių (Epifanijos) šventę. Pagrindinė šios šventės tradicija – vandens šventinimas, kuris vyksta ypatingų pamaldų metu. Trijų Karalių šventės išvakarėse, sausio 18 d. švenčiama kaip Dievo apreiškimas, priminimas pasauliui, kad Dievas yra Trejybė: Tėvas, Sūnus ir Šventoji Dvasia. Sausio 19 d., turint omenyje Jėzaus Kristaus krikštą Jordano upėje, vanduo šventinamas visose cerkvėse ir vandens telkiniuose, kuriuose numatomos maudynės (televizija paprastai filmuoja tik egzotinius kadrus, kai vaikai ir suaugę neria į ledinį vandenį).

Mes jau rašėme, kad maldos žodžiai teigiamai veikia vandenį, taigi šventinto vandens savybės bus pasikeitusios, tačiau tikrasis vandens virsmas vyks sausio 23-24 d.

Kaip paaiškinti vandens virsmą? Paprasta logika sako, kad šis reiškinys susijęs su cikliniu Saulės sistemos judėjimu kosminėje erdvėje. Kaip detaliai jis vyksta, nežino niekas, bet bendrais bruožais aiškinti galima. Saulės, kaip ir planetų judėjimą Saulės sistemoje nagrinėja astrologai, tarp kurių esama tyrėjų, turinčių ypatingą pajutimą. Viena iš tokių yra Rusijos astrologė Svetlana Dragan. Ji aiškina, kad Saulė su planetomis savo kelyje kerta ekliptikos sektorių, atitinkantį Ožiaragio zodiako ženklą. Šio sektoriaus erdvės kristalinė struktūra ir perkrauna vandenį – jame išnyksta visa buvusi informacija. Taigi, vanduo trumpam tampa, kaip sakoma pasakose, negyvuoju vandeniu. Toks vanduo nepalaiko gyvybės, net mikroorganizmų, jis išsivalo nuo visos jame buvusios informacijos – teigiamos ir neigiamos. Jis išsivaduoja nuo buvusių kodų, struktūrų, programų ir pradeda naują ciklą, kuris nepanašus į buvusį. Taigi, iš pradžių stiprus energinis poveikis pašalina buvusią vandens informaciją, vėliau vanduo, veikiamas nauju stipriu energiniu impulsu, pasikrauna nauja energija ir nauja informacija.

Svarbu paminėti, kad šie 2022 m. yra ypatingi – kristalinė vandens struktūra kuria naują algoritmą, naują programą. Be to, šiais metais, pasak astrologų, Saulė, Plutonas ir Baltasis Mėnulis veikia išvien. Tai reiškia, kad vandens perkrovimas totaliai keis viską, kas buvo praeityje. Šis perkrovimas reiškia, kad informacija, atėjusi iš Kosmoso gelmių harmonijos, vers ir mus apsivalyti nuo tamsos poveikio, negatyviųjų minčių ir išlikti evoliucijos kelyje. Taigi, šiais metais vanduo bus kitoks, nei praeitais metais.

Procesai rutuliuojasi palaipsniui, harmoningai, tad vanduo keisis ir toliau. Pasak minėtos astrologės, balandžio mėn. vandens įtaka visai žmonijai, Žemei bus epochinė. Tačiau šie pasikeitimo procesai kiekvienam atsilieps savaip, nes žmonės labai skirtingi, skirtinga jų sąveika su planetomis, požiūris į įvykius, mintys. Astrologės nuomone, balandžio 11-12 d. pateksime į visai kitą harmonijos ir naujų vibracijų būseną, kuri galbūt ir bus tas atgimimas, apie kurį šiuo metu tiek daug rašoma.