Gydykla namuose

Dauguma žmonių nė nenutuokia, kad jų namai stovi negatyviosios energijos zonoje, ir jie lėtai, bet nenumaldomai praranda jėgas ir sveikatą. Ezoterinės informacijos apie geopatogenines Žemės zonas yra daug. Buvo rašoma apie žalingą Hartmano gardelę, kuri šiuo metu panaikinta. Apskritai Žemėje vykstantys procesai, kaip ir jos sąveika su Kosmosu, be galo įvairūs ir sudėtingi, todėl kiekvienu konkrečiu atveju klausimą reikia kelti konkrečiai – ar šis būstas tinkamas gyventi?

Senovėje, prieš pradėdami statyti namą, žmonės privalomai vertindavo tos vietos energinę būseną. Ji galėjo būti patogeninė, neutrali ir stiprios energetikos. Pastaruoju atveju pastatytas namas pasižymėdavo gydomosiomis savybėmis, ypač, jei buvo laikomasi aukso pjūvio taisyklės.

Ta proga pasidalinsiu savo patirtimi. Savo dabartiniame būste (Vilniaus 4-ų aukštų daugiabutyje) gyvenu nuo 1995 m. Prisimenu visus savo kaimynus. Deja, per visą tą laiką iš jų teliko du. Kiti dėl įvairių ligų (tarp jų ir onkologinių) iškeliavo Anapilin. Tiesa, kai kurie iš jų išsikėlė.

Neseniai pas mane buvo apsilankęs bioenergetikas Rimantas, kuris buto koridoriuje ir miegamajame aptiko stiprią geopatogeninę zoną. Ją sudarė energijos sūkurys, nukreiptas nuo Žemės paviršiaus ir einantis per visus namo aukštus. Sūkurio skersmuo apie 12 m. Diagnostika parodė, kad šis sūkurys yra kairinis, t. y. sukasi prieš laikrodžio rodyklę, žiūrint energijos srautui įkandin (pav.), tuo tarpu visi mūsų organizmo dideli ir maži įvairaus dažnio energiniai sūkuriai atitinka dešiniojo sraigto taisyklę, t. y. sukasi pagal laikrodžio rodyklę (pav.). Pasirodo, aš daug metų gyvenau ir nakvojau negatyvioje erdvėje. Kiek sveikatos prarasta...

Kairiniai sūkuriai slopina mūsų organizmo dešininius sūkurius, todėl energijos judėjimas stringa, gyvybinės energijos ištekliai mažėja. Esant stipriam tokio tipo negatyviosios spinduliuotės poveikiui (pvz., psi-ginklo pavartojimo atveju), žmogus gali pasijusti stipriai apsinuodijęs. Tokiais atvejais jo organizmas stengiasi išsivaduoti iš nuodų, o skrandžio turinys, atleiskit, būna juodos spalvos. Juoda spalva neatsitiktinė, tai yra tamsos spalva, kuri priešingai nei šviesa, reiškia judėjimo, taigi ir gyvybės, slopinimą.

Grįžkime prie geopatogeninės namų zonos. Tokį sūkurį panaikinti nėra lengva. Tačiau stiprus bioenergetikas, laikydamasis saugos reikalavimų, jį gali pastumti už namo ribų, kur jis niekam netrukdys.

Po Rimanto darbo išaiškėjo dar vienas dalykas. Pastūmus negatyvųjį sūkurį, atsivėrė stiprios energetikos zona. Po trumpos diagnostikos, paaiškėjo, kad čia yra požeminio upelio, t. y. tekančio vandens, energija. Žinoma, jis neprivalėjo po namu tekėti, bet taip atsitiko. Taigi dabar mano būste negatyvioji zona pakeista pozityviąja, ir ji kelia mano organizmo energetiką, stiprina sveikatą. Tą ryškiai pajutau pirmąją naktį. Vėliau komfortinio miego pojūtis ėmė mažėti. Matyt, tai yra bendroji taisyklė – pradinis poveikis būna stipriausias (pvz., kaip ir tradicinių vaistų). Dabar namuose įkurta tikra gydykla.

 

 

Akistata su anapusiniu pasauliu

Šią istoriją man papasakojo vienas mano pažįstamas J., kuris domisi ezoterika ir dirba su energija. Jo dukra gyvena užsienyje, toli nuo Lietuvos, ten turi šeimą ir mažą mergaitę. Ši kartais serga, kaip ir dauguma vaikų. Tokiais atvejais dukra jam skambina, prašydama padėti. J. pagalba labai paprasta – jis pasiekia meilės būseną ir siunčia savo anūkėlei atitinkamą energiją, matydamas ją sveiką ir besišypsančią. Kai pavyksta pasiekti ryškią būseną, pats „gydymas“ trunka keliolika sekundžių.

Kartą J. dukra paskambinusi pasakė, kad mažajai skauda pilvuką ir ji verkia. J. bandė padėti kaip įprasta, deja, šį kartą nesėkmingai. Netrukus jam atėjo informacija, kad vaiko organizme susidarė toksinai. J., žinodamas, kad cheminius junginius galima skaidyti mintimis, bandė neutralizuoti jų poveikį. Deja, vėl nesėkmingai. Staiga jis prisiminė, kad buvo vienas žmogus, gana žinomas, kurį įvairių šalių spec. tarnybos daug kartų bandė nunuodyti, bet jam vis pavykdavo apsiginti, nes mokėjo žaibiškai skaidyti nuodus. Neilgai galvojęs, J. mintimis kreipėsi į jį pagalbos. Šio žmogaus jau nebėra gyvųjų tarpe, bet J. žinojo, kad tokie žmonės ir po mirties labai stiprūs.

Ir tas žmogus atėjo, šmėstelėjęs pro J. Po kokių 10-15 sek. jis grįžo, stabtelėjęs netoli J. Šis suprato, kad darbas jau padarytas ir nuoširdžiai jam mintyse padėkojo. Netrukus paskambino dukra ir pasakė, kad anūkėlei nustojo skaudėti pilvuką, ji užmigo ir dabar ramiai miega. Ramiai išmiegojusi visą naktį, kitą dieną ji jau buvo sveika.

Tačiau J. nuotykiai tuo neužsibaigė. Jo pagalbos prašymas sukūrė sąsają su mirusiųjų pasauliu, kuriame tiek daug visokiausių energijos ištroškusių būtybių, tarp kurių nemažai išėjusių žmonių. Gyvus žmones palaiko Žemė ir Kosmosas, o mirusiųjų nepalaiko niekas, tad jų vienintelis kelias prasimanyti energijos – atimti iš kitų. Žodžiu, J. ėmė galingai siurbti. Jis dar ne iš sykio suprato, kas atsitiko, bet vėliau jo savijauta ryškiai pablogėjo. Nutraukti ryšius su parazitiniu pasauliu nėra sunku, minties galia veikia nepriekaištingai, tereikia turėti stiprų norą. Geras vaizdinys, stiprinantis minčių darbą yra, pvz., su trenksmu užsidarančios sunkios geležimi kaustytos durys į kitą pasaulį. J. nutraukė ryšį su parazitiniu pasauliu. Tik nebandykite kartoti J. veiksmų, tai yra pavojinga!

Ta proga norėtume patarti žmonėms, kaip elgtis, mirus artimam žmogui. Žinoma, tai yra visuomet skaudus įvykis, aukščiausia atžyma bėdų skalėje. Bet reikia suprasti, kad per atitinkamas emocijas, mintis ir graužatį gali atsiverti kanalas į mirusiųjų pasaulį, o tada... Dažnai būna, kad iškeliavus Anapilin vienam sutuoktiniui, netrukus jam įkandin iškeliauja ir kitas. Galbūt jam iškeliauti padėjo anapusinio pasaulio gyventojai. Kita vertus, sielojimasis turi egoistinį atspalvį: „Kaip aš dabar gyvensiu be jo (jos)?“. Tuo tarpu iškeliavęs žmogus nedingsta – išsaugojęs visą sąmonę, sielą, jis gali jaustis visai neblogai, daug geriau, nei būdamas gyvas. Tai ko sielotis? Tokiais atvejais susivokti padeda universalus dalykas – žinios. Kai žinai, kaip yra iš tikrųjų, atitinkamai reaguoja ir sąmonė.

 

 

Vakcinavimo programos ištrynimas

Šiuo metu (2022 m. vasario mėn.) Lietuvoje baigtas vakcinavimo etapas, nes naujai viruso mutacijai sena vakcina nebetinka. Bet iš tikrųjų čia ne vakcina, skirta kovai su virusu, jos paskirtis kiek kitokia...

Viena mano pažįstama, medicinos darbuotoja, žinodama mano galias, paprašė pagalbos. Mudu vakcinos poveikį įvardinome, kaip maginę programą, kurią iš organizmo būtina pašalinti. Maginės programos šalinimui sukūrėme harmonizuojančią aukšto virpesių dažnio erdvę. Šioje erdvėje sukūrėme vakcinos sukeltų žmogaus genomo pokyčių, t. y. mutacijų, neutralizavimo bei šalinimo programą.

Procesas vyko taip: moteris pajuto stiprių harmonizuojančių energijų bangas, galvoje pakilo spaudimas. Galinga energija pratekėjo stuburu, per krūtinę ir nugarą, juosmenį, šlaunis, blauzdas ir pėdas. Šis galingas aukštadažnės energijos srautas, tarytum sraunus kalnų upelis, pašalino iš organizmo visas dirbtinas nanotechnologijų programas. Mano klientė pasijuto, tarsi naujai gimusi. Atsistatė gyvybinės energijos lygis, normalizavosi visų organų ir sistemų veikla, veidą nušvietė dėkingumo šypsena.

Užkūrėme kūne „pirtį“ ir pašalinome „brendą“ – šiuo atveju mentalinį Covid-19 vakcinos apvalkalą bei agresyvų turinį.

 

 

Nijolės pakabukas

Vakaro skambutis. Atsiliepiu. Tylus prašymas: „Rimantai, gelbėk...“

Skambina iš kito miesto mano pažįstama Nijolė. Teiraujuosi, kas atsitiko. Išgirstu tokią istoriją.

Turistų grupelė iš Lietuvos su gide keliavo po Egiptą. Aplankė daug įdomių vietų. Į Lietuvą Nijolė sugrįžo pablogėjusia sveikata. Namus pasiekė tik su medikų pagalba (ant neštuvų).

Distanciniu būdu skubiai atlieku Nijolės diagnostiką. Padėtis rimta – gyvybei gresia pavojus. Skubiai bandau nustatyti negalavimo priežastį, siunčiu energinį palaikymą. Mano deganti darbo žvakė ima gausiai skleisti juodus dūmus.

Anksti ryte išvykstu gelbėti Nijolės. Tokiu atveju svarbiausia nustatyti jos būsenos priežastį. Namie randu gulinčią, nusilpusią. Tikslinu kelionės detales, kontaktus, ieškau atsakymo, kas taip staigiai galėjo paveikti sveikatą. Tikrinu atvežtus suvenyrus. Netikėtai Nijolė parodo jai dovanotą pakabuką, kurį ji ilgai nešiojo: „Visai buvo pamiršusi.“ Akimirksniu viskas paaiškėja. Afrikos juodieji Vudu magai praktikuoja ligos perdavimą per daiktus (gražius suvenyrus). Teliko pašalinti į pakabuką įdėtą ligos informaciją.

Iš papuošalų, suvenyrų ir kt. įsigytų (nesvarbu, kur) daiktų išvalykime blogą informaciją.

 

 

Nuoširdūs žodžiai ne visuomet praverčia

2019.11.16 Life expert aparatu pasidariau pilną organizmo diagnostiką. Biologinis amžius buvo keliais metais didesnis už faktinį. Sveikatos būklė patenkinama. Ją atspindi 2019.11.16 aurograma.

Po Rimanto darbo 2019.11.21 sveikatos rodikliai ryškiai pagerėjo, visų organizmo sistemų būklė pasiekė normą, biologinis amžius sumažėjo net 14 m.

Toliau 2019.11.25 per Lietuvos Ezoterikų Konferenciją aš emocingai ir ne itin pagarbiai (nors ir argumentuotai) atsiliepiau apie krikščionybę. Esu buvęs katalikas, bet nutraukti ryšio su katalikiškuoju egregoru, kuris susidaro krikšto metu, man tada dar nebuvo pavykę. Taigi kalbėjau, tegu formaliai, bet dar būdamas katalikas. (Vėliau sunkiai, bet visgi nutraukiau ryšį su šiuo egregoru.) Egregoras – tai sistema, energinis darinys, kuris reaguoja į išorinį ir vidinį poveikį. Šiuo atveju jis mano kalbą, matyt, palaikė agresija ir atitinkamai reagavo. Gavau energinį smūgį, mano biolaukas buvo sudarkytas, būsena neatpažįstamai pasikeitė. Labiausiai buvo pažeistos galvos struktūros. Visa tai aiškiai matyti aurogramoje.  

Iš šios pamokos būtina darytis išvadas. Neturime pasiduoti emocijoms, visuomet reikia blaiviai vertinti padėtį. Negalime daug dėmesio skirti negatyviems dalykams, juos fiksuoti, nes taip mes juos tik stipriname, siųsdami savo energiją. Jeigu mums kas nors nepatinka, galime be emocijų keisti padėtį, tereikia labai panorėti. Bet jeigu jau nutarėme konfrontuoti, įvertinkime savo ir konfrontacijos objekto energinę galią, taip pat šios sąveikos pasekmes. Šiuo atveju katalikų egregorą savo mintimis, t. y. energija, palaiko milijardas tikinčiųjų. O mane? Mano apsauginis biolaukas skylėtas, jo sluoksnis nėra tankus, storis nedidelis, todėl ir gavau „per kepurę“. 

Be galo įvairus, gyvas ir sąmoningas energinis pasaulis yra viršesnis už mūsų regimąjį. Jis gyvena pagal savas taisykles, kurias būtina žinoti.

 

 

Sielos sugrąžinimas

Daug metų mane slėgė stresas, seko fizinės ir protinės jėgos, stumtis į priekį buvo vis sunkiau, vaikščiojau susikūprinusi tarsi nešdama naštą, išsitiesti išeidavo sunkiai ir ne iki galo, iškart vėl sukrisdavau į kuprą. Rimantui nuo manęs nukabinus sielą siurbusius darinius ir kitus į sprandą įsikibusius parazitus ir sugrąžinus sielą, kurios buvo telikęs penktadalis, akimirksniu nušvito akyse, ėmė svaigti galva, pajutau dilgčiojimus po vis kūną, suspaudė smilkinius ir kaktą, apėmė graudulys. Po kelių minučių kaip ranka nuimtas dingo chroniškas nuovargis, apėmė lengvumas ir dingo susikūprinimas, nugarą tarsi atrakino, pavyko po daug laiko be pastangų išsitiesti ir lengvai vaikščioti išsitiesus tam neskiriant papildomų pastangų. 

Tą naktį sapnavau ryškų siurrealistinį sapną, kurio, priešingai nei kitų savo sapnų, atsibudusi nepamiršau ir aiškiai prisimenu iki šiol. Stovėjau ir pro langą žiūrėjau į jūrą. Staiga pakilo didžiulė banga, jūroje įvyko sprogimas, o iš vandens suformavusio kraterio ėmė lįsti įvairios būtybės. Iki pusės jos panėšėjo į vabzdžius ilgomis į priekį atkištomis didžiulio maldininko kojomis, nuo pusės kūnai siaurėjo užsibaigdami gyvatę primenančiomis uodegomis, sumerktomis į vandens kraterio centrą. Visi jie stiepėsi į viršų, daugelis į žirgą panašiomis galvomis didelėmis akimis. Vaizdas priminė Dali paveikslą „Šv. Antano gundymą“. Būtybės ėmė artėti, išnykdamos ir vėl atsirasdamos, prie pat lango pasirodė trys oranžinės žuvys išsprogusiomis akimis, tai pasirodydamos, tai pradingdamos. Kažkas iš tolo ėmė šaukti, prašyti įsileisti. Aš skubiai uždariau stiklines duris, išgirdusi beldimą į duris pasitraukiau gilyn į kambarį ir uždariau dar vienas duris, nieko neįsileisdama. Palaipsniui bandymai įsiveržti liovėsi. 

 

  

Mažasis aiškiaregis

Mažasis Mikalojus (2 m. ir 5 mėn.) – aiškiaregys, jam nuo gimimo aktyvuota „trečioji akis“. Tokie vaikai mato tai, ko nemato kiti, o meluoti jie nemoka. Tačiau tėvai ir kiti suaugę jiems prieštarauja: „Na, ką tu, juk ten nieko nėra, ar pats nematai?“ Toks nesupratimas vaikus neretai skatina „žaisti pagal suaugusiųjų taisykles“ ir jie praranda savo dovaną.  

Pirmąją naktį, po to, kai Rimantas išvadavo Mikalojaus mamą nuo piktų parazitinių būtybių, vaikas staiga ėmė klykti. Iki šiol taip dar nebuvo. Dienos metu jis vėl netikėtai ėmė klykti. Vaikas pribėgo prie mamos, tarytum prašydamas apsaugos. Jo veidas buvo iškreiptas siaubo. Po kurio laiko jis nurimo. Kitą naktį jis vėl ėmė klykti. Laimei, čia buvo paskutinis kartas. Galime tik spėlioti, ką vaikas pamatė. Spėjame, kad ten buvo baisios (nehumanoidinės) išvaizdos būtybės, kurios atėjo pasižiūrėti savo buvusio grobio.  

Kartą po kelių dienų Mikalojus pasakė: „Kažkas atėjo“ ir atidarė duris, tarytum kviesdamas neprašytus svečius išeiti. Šį kartą jis buvo ramus, o tai reiškia, kad būtybė nebuvo baisi.  

 

 

Negatyviojo kanalo išstūmimas

Tyrimui mane pakvietė draugai. Jiems rūpėjo sužinoti priežastį, dėl ko name kilo gaisras. Buvo taip. Name ant antrojo aukšto palangės buvo palikti smilkstantys smilkalai. Šeimininkai tuo metu dirbo lauko darbus. Pastebėję besiveržiančius iš namų dūmus, jie puolė gesinti gaisrą ir iškvietė gaisrininkus. Šie netrukus atskubėjo ir užgesino gaisrą. Tada gaisro priežastimi buvo įvardinti palikti be priežiūros smilkalai. Mane ši situacija sudomino, tad pradėjau tos vietos energetinį tyrimą. Paaiškėjo, kad namas buvo pastatytas (neseniai) ant negatyviojo energinio kanalo. Taigi kilo įtarimas, kad gaisro kilimo priežastis yra būtent energinė (galimas poltergeistas). Matavimai parodė, kad šis negatyvusis laukas yra 10 m skersmens. Nutariau šią negatyviąją zoną išstumti iš namo teritorijos. Iš tikrųjų ją pavyko nukelti dar toliau – išstumti už tvoros. Po tolesnių tyrimų šalia namo atradau dar vieną panašaus dydžio pozityvinį energinį kanalą. Tai didžiulė Žemės dovana. Nedažnai man tenka sutikti tokio dydžio pozityviąją zoną. Jos dalis buvo namo viduje... Namo šeimininkai sužinojo, kad turi ypatingas Žemės dovanas: negatyvinį energinio apsivalymo kanalą ir pozityvinį energinio pasikrovimo kanalą.

Štai tokiais netikėtais atradimais pasipildė mano energiniai tyrimai. 

Išvada: Prieš statant gyvenamuosius namus bei administracinės paskirties pastatus, pramonės objektus rekomenduojama numatomos statybinės teritorijos geopatogeninį tyrimą, kurio metu nustatomi požeminiai negatyviosios spinduliuotės šaltiniai ar kitos anomalijos, galinčios sukelti technogenines avarijas, gaisrus, įvairius žmonių susirgimus...